Ucz się tam, gdzie ci wygodnie

Nauka on-line

Nauka on-line

Kształć się on line ! To nie problem !

Oferta ta jest przeznaczona dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą korzystać z naszych zajęć stacjonarnych. Najczęstszym problemem jest odległość - dlatego ofertę kierujemy do osób przebywających za granicą bądź mieszkających w województwach w których nie posiadamy swoich ośrodków.

Zapraszamy także osoby, które nie chcą lub nie mogą uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych z jakichkolwiek innych powodów - kształcenie on-line jest najbezpieczniejszą formą edukacji. Zajęcia prowadzone są w czasie rzeczywistym wg przedstawionego wcześniej harmonogramu, z wykorzystaniem platformy Teams.

Teams to narzędzie zapewniające prowadzenie zdalnego nauczania poprzez bezpośredni kontakt wideo nauczyciela ze słuchaczami w czasie rzeczywistym. Umożliwia udostępnianie materiałów dydaktycznych (prezentacji, dokumentów tekstowych, arkuszy kalkulacyjnych, grafik), nanoszenie ręcznie poprawek na udostępnianych dokumentach oraz korzystanie z białej tablicy. Nauczyciel ma możliwość śledzenia aktywności słuchaczy, zadawania pytań, „wywołania do tablicy” zaś słuchacze, tworzący wirtualna klasę, mogą również wirtualnie „podnieść rękę” do odpowiedzi. Z programu można korzystać na dowolnym sprzęcie: smartfonie, tablecie, notebooku lub komputerze.

Dostęp do aplikacji i możliwość korzystania z niej jest bezpłatna. Dodatkowo słuchacz otrzymuje drogą elektroniczną materiały pomocnicze do nauki. W ten sposób cały proces dydaktyczny można realizować nie wychodząc z domu – konieczne jest tylko osobiste stawienie się na egzaminach w miejscu i czasie wskazanym przez właściwą Okręgową Komisję Egzaminacyjną.

Zapisy i wszelkie formalności związane ze zgłoszeniem się do sesji również można załatwić przez naszą stronę internetową i korespondencyjnie.

Skorzystaj już dziś z najbardziej wygodnej i bezpiecznej formy edukacji - w zajęciach możesz uczestniczyć będąc w każdym miejscu na świecie - w domu, w lesie, czy na plaży :)


Przydatne wskazówki:

  1. Teams będzie działał lepiej jeśli będą zamknięte wszystkie inne programy/aplikacje w telefonie lub komputerze.
  2. Jeśli używasz telefonu, ustaw go w trybie „nie przeszkadzać” oraz naładuj całkowicie telefon.
  3. Dźwięk będzie wyraźniejszy, jeśli użyjesz słuchawek.


Udział w zajęciach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz wizerunku w celach dydaktycznych.