Jeden rok i gotowe !

Szkoła podstawowa w rok

Szkoła podstawowa w rok

Tak szybko? To jest możliwe tylko z nami. W jaki sposób? PRZECZYTAJ !!!

W Polsce jest możliwość zdawania egzaminów w systemie eksternistycznym. Co to znaczy? Otóż nie musisz chodzić do szkoły dziennej czy wieczorowej by zdobyć wykształcenie podstawowe. Trzeba się tylko przygotować do egzaminów i je zdać. Następnie otrzymujesz świadectwo MEN ukończenia szkoły podstawowej, które otwiera drogę do zdobycia średniego wykształcenia.

Centrum Kształcenia EFEKT pomoże Ci przygotować się do egzaminów oraz załatwić wszystkie formalności z nimi związane, a jak wiadomo "papierkomania" w Polsce jest ogromna i trzeba mieć dużo zdrowia by przez nią przejść. Z nami nie musisz się o nic martwić!!!

EGZAMINY- jest ich dziesięć, wszystkie są w formie testowej, co zdecydowanie ułatwia sprawę gdyż:

  • nie ma stresu związanego z ustną odpowiedzią
  • test zawsze jest bardziej obiektywny w ocenianiu niż odpowiedź ustna
  • testy są sprawdzane przez egzaminatorów w innych miastach, więc jesteś dla nich anonimowy, czyli nie ma mowy o braku obiektywizmu
  • by zdać wystarczy zdobyć 30% możliwych punktów.

EGZAMINY obejmują następujące przedmioty: język polski, język obcy, wiedza o społeczeństwie, historia, geografia, biologia, technologia informacyjna, fizyka, chemia, matematyka.

EGZAMINY zdawane są w dwóch sesjach tj. w lutym i październiku. Terminy egzaminów z poszczególnych przedmiotów określa Centralna Komisja Egzaminacyjna i słuchacz poznaje je przynajmniej miesiąc wcześniej.

ZAJĘCIA odbywają się tylko w weekendy. Najczęściej są to dwa weekendy w miesiącu. Zajęcia najwcześniej zaczynają się o 8.15 i trwają maksymalnie do 15.45. Obecność nie jest obowiązkowa!  Oczywiście warto uczestniczyć w wykładach, tym bardziej, że pracujemy z przykładowymi arkuszami egzaminacyjnymi. Poznasz typy zadań, z którymi możesz się spotkać na egzaminie, im więcej rozwiążesz ich z nami tym łatwiej zdasz egzamin.

ZAJĘCIA są prowadzone przez nauczycieli będących czynnymi egzaminatorami Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych. Ponieważ zajęcia odbywają się w małych grupach, wykładowca ma możliwość indywidualnego podejścia do każdego słuchacza celem wytłumaczenia wątpliwości. Oczywiście nasi wykładowcy odpowiedzą także na każde Twoje pytanie po zajęciach.

UWAGA : najpóźniej przed rozpoczęciem II sesji egzaminacyjnej w ramach danej edycji kursu przygotowującego do zdawania państwowych egzaminów eksternistycznych z zakresu szkoły podstawowej musisz mieć ukończone 18 lat !!!