rozwój pracownika

Oferta dla firm

Oferta dla firm

Zainwestuj w rozwój swoich pracowników. Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę kursów, które podniosą ich kwalifikacje, co daje wymierne korzyści. Każde nowo nabyte umiejętności pracownika przekładają się na lepsze funkcjonowanie firmy.

To Ty zdecydujesz jakie kompetencje są w obecnej sytuacji najważniejsze dla Twoich ludzi i najbardziej potrzebne dla Twojej działalności.

Jeżeli zatrudniasz cudzoziemców to pewnie potrzebujesz wsparcia językowego. Przygotowaliśmy dla Twoich pracowników zajęcia z języka polskiego zarówno ogólnego jak i specjalistycznego. Nacisk kładziemy na szybką i skuteczną komunikację w języku obcym. Grafik ustalimy tak by nie kolidował z czasem pracy Twoich pracowników. Lekcje są prowadzone przez stałego lektora. Wykorzystujemy aplikację Teams. Dodatkowym atutem naszej oferty jest stały dostęp do bazy materiałów.

Możemy Ci zaproponować naukę języka ukraińskiego, rosyjskiego jak i każdego innego by Twoi polscy pracownicy czuli się komfortowo w zetknięciu z klientem ze Wschodu i Zachodu.

Kolejnym elementem naszej oferty jest kształcenie eksternistyczne. Jeżeli Twój pracownik nie ma wykształcenia średniego lub matury, a zależy Ci na jego rozwoju- pomóż mu postawić pierwszy krok.

Nasze kursy są „szyte na miarę”. Przed rozpoczęciem szkolenia dużo uwagi poświęcamy szczegółowej analizie potrzeb i dopasowujemy kurs do oczekiwań klienta.

W trakcie realizacji szkolenia monitorujemy jakość nauczania i stopień realizacji programu. W tym celu kontrolowana jest dokumentacja metodyczna, plany zajęć, przeprowadzane są hospitacje.

Kontrolujemy też postępy w nauczaniu przez okresowe testy cząstkowe i testy zamykające każdy etap szkolenia.

Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na każde Twoje pytanie i dostosujemy się do Twoich oczekiwań.