O nas

O nas

Centrum Kształcenia „EFEKT” jest ośrodkiem edukacyjnym prowadzonym przez wykładowców z wieloletnim doświadczeniem.

Inspiracją do rozpoczęcia naszej działalności było spotkanie kilku osób, które w swoim życiu zawodowym zostały postawione „pod ścianą” z alternatywą, że albo szybko uzupełnią wykształcenie albo stracą pracę.

Pracodawcy – szczególnie ze sfery budżetowej - często uzależniają awans zawodowy, czy przyjęcie do pracy od posiadania odpowiedniego poziomu wykształcenia. Wychodzimy naprzeciw tym potrzebom od 2005 roku – właśnie wtedy powstał nasz ośrodek edukacyjny – Centrum Kształcenia „EFEKT”. Dzisiaj jesteśmy jedną z największych ogólnopolskich instytucji w tej branży, której udało się zdobyć około 40% rynku kursów eksternistycznych. Jako pierwsi też stworzyliśmy ofertę kursów maturalnych skierowaną do osób dorosłych, które wiele lat wcześniej ukończyły szkołę średnią i z różnych względów nie uzyskały świadectwa maturalnego.

W kilku miastach Polski założyliśmy ośrodki stacjonarne, w których wykwalifikowana kadra dydaktyczna i zaangażowani w działalność firmy pracownicy administracyjni, tworzą zgrany, profesjonalny i oddany słuchaczom zespół.

Aby odpowiedzieć na potrzeby osób pracujących za granicą i mieszkających w odległych rejonach naszego kraju stworzyliśmy możliwość nauki zdalnej na żywo oraz rozwinęliśmy ofertę w stronę młodzieży szkół średnich, która przygotowuje się do składania egzaminów maturalnych.

Naszym słuchaczom proponujemy także wsparcie psychologiczne i profesjonalne doradztwo zawodowe umożliwiające właściwy dobór profesji do ich indywidualnych preferencji i możliwości.

Naszymi słuchaczami są starsi i młodsi, ludzie praktycznie w każdym wieku od osiemnastu do siedemdziesięciu kilku lat ! Wszyscy są indywidualnościami i mają własny przepis na życie. To co ich łączy to pasja i chęć podniesienia swojego poziomu wykształcenia. W naszej ofercie cenią oni:

Zapisy w każdej chwili bez zbędnych formalności.

Liczną i wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną.

Niskie ceny i elastyczne promocje (atrakcyjne promocje).

Możliwość nauki stacjonarnej i zdalnej.

Możliwość uzyskania zaświadczenia.

Możliwość uzupełnienia wykształcenia na wszystkich poziomach.

Wykłady połączone z pracą na testach umożliwiające niezwykle skuteczne przygotowanie się do egzaminów.

Ograniczenie do minimum formalności i otwarcie naszych pracowników na rozwiązywanie wszelkich problemów słuchaczy związanych z procesem dydaktycznym i nie tylko.

Całodzienna infolinia dostępna przez cały rok.

Gwarancję niezmienności cen w trakcie trwania danej edycji kursu.

Centrum Kształcenia „EFEKT” zaufało już kilkanaście tysięcy osób. Mają one do wyboru jednoroczne kursy eksternistyczne na wszystkich poziomach, kursy maturalne dla młodzieży i dorosłych oraz zajęcia wsparcia psychologicznego i kreacji swojej ścieżki zawodowej. To różnorodność, którą cenimy najbardziej, bo wiemy, że dzięki niej każdy nasz słuchacz znajdzie sposób na utrzymanie bieżącego stanowiska pracy, jego zmianę na atrakcyjniejsze, czy uzyskanie awansu zawodowego. Solidne przygotowanie do matury umożliwi zaś wstęp na wymarzone studia.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Życzymy wielu sukcesów naszym obecnym i przyszłym słuchaczom.

Dyrekcja i pracownicy