Przygotuj się z nami do matury

Centrum maturzysty

Centrum maturzysty

Matura dla każdego !

Centrum Kształcenia EFEKT organizuje kursy, których celem jest przygotowanie słuchacza do składania egzaminu maturalnego.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm edukacyjnych, która obok kursów standardowych dla młodzieży szkół średnich, prowadzi zajęcia przygotowujące do matury dla osób mających 20, 30, 50 i więcej lat. Zdajemy sobie sprawę, że osoby, które mają wieloletnią przerwę w nauce, są pełne obaw i wątpliwości, co do swojej wiedzy. Często brakuje im wiary w siebie.

Przygotowaliśmy specjalne zajęcia właśnie dla takich osób. Zajęcia obejmują nie tylko pracę na testach ale również omówienie najważniejszych  zagadnień z wymaganych na maturze przedmiotów, czyli języka polskiego, matematyki i języka obcego w zakresie podstawowym. 

Proponujemy zajęcia stacjonarne w naszych ośrodkach lub online na żywo.

Dlaczego warto skorzystać z naszych kursów ?
  • ponieważ zajęcia odbywają się w małych grupach - czyli nauczyciel może do każdego słuchacza podejść indywidualnie, wytłumaczyć i rozwiać wszystkie wątpliwości.
  • ponieważ mamy wieloletnią praktykę w prowadzeniu kursów - czyli mamy duże doświadczenie w tym co robimy.
  • ponieważ zatrudniamy nauczycieli, którzy pracują w najlepszych szkołach średnich - czyli są to osoby, które doskonale znają podstawę programową, znają wymagania i standardy maturalne. Są to pedagodzy, którzy w swoim życiu przeanalizowali, przećwiczyli setki arkuszy maturalnych, rozwiązali tysiące zadań , to właśnie dzięki tym nauczycielom szkoły w których pracują na co dzień są uważane za najlepsze.
  • ponieważ nasi nauczyciele są czynnymi egzaminatorami Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych - czyli mają ciągły kontakt z najważniejszą z Waszego punktu widzenia instytucją, znają doskonale sposób oceniania danych typów zadań, wiedzą najlepiej jak "wstrzelić się w klucz".
  • ponieważ możesz płacić w ratach - wygodna sytuacja dla tych, którzy nie są wstanie uregulować całej należności w dniu zapisu.
  • ponieważ koszt kursu jest niższy niż koszt korepetycji - czyli jedna lekcja naszych zajęć jest zazwyczaj nawet pięciokrotnie niższa niż lekcja korepetycji indywidualnych. Mówiąc krótko korepetycje nie są dla wszystkich, nasze zajęcia są dla każdego !!!
  • ponieważ kursy odbywają się w weekendy - czyli nie kolidują z Twoim tygodniowym rozkładem zajęć. Oczywiście możemy też zorganizować grupę realizującą zajęcia w tygodniu, zależnie od potrzeb.