Każda pora roku jest dobra, by rozpocząć edukację!

Kursy zimowe

Kursy zimowe

Jesteśmy przyzwyczajeni , że naukę rozpoczyna się z pierwszym wrześniowym dzwonkiem, ale ni e u nas. Centrum Kształcenia EFEKT wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społeczeństwa wprowadziło różne zajęcia, które można rozpocząć zimą- dlaczego czekać do września? Można podjąć naukę wcześniej, przecież jak już Beniamin Franklin mówił –czas to pieniądz. 

Co proponujemy?
  • Przede wszystkim ; od 1 lutego każdego roku ruszają zajęcia przygotowujące do zdania egzaminów z zakresu szkoły podstawowej, liceum i szkoły branżowej. U nas takie wykształcenie można uzyskać w ciągu 1 roku. Zyskuje się dużo czasu - jak już wspomnieliśmy – czas to pieniądz. Co jeszcze zimą u nas ma swój początek? 
  • Zimowy kurs maturalny- zajęcia dla Tych co dopiero teraz poczuli chęć uzyskania świadectwa maturalnego, trochę późno, ale nami dacie radę, wszak matura dopiero w maju. Od pierwszego stycznia każdego roku zapraszamy na maturalne warsztaty z j. polskiego i matematyki. Nie musisz być u nas na kursach maturalnych by z tego skorzystać. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoje przygotowania do egzaminu dojrzałości. Z nami zawsze Ci będzie łatwiej i przyjemniej, nasi wykładowcy czekają na Was. 

Zapraszamy.