matura

Intensywny kurs maturalny –ostatnia szansa na łatwą maturę „covidową”

Intensywny kurs maturalny –ostatnia szansa na łatwą maturę „covidową”

Masz wykształcenie średnie, a nie posiadasz matury? A może potrzebujesz solidnej powtórki? Jeśli tak to jest to kurs specjalnie dla ciebie. Zaczynamy już w styczniu, a kończymy bezpośrednio przed egzaminem 30 kwietnia. Warto pamiętać że Matura 2022 jest wyjątkowo przystępna, brak egzaminu ustnego na pewno czyni ja znacznie mniej stresującą. Jest to niebywała szansa, którą warto wykorzystać. Naprawdę, tak łatwo, prosto i przyjemnie już po prostu nie będzie.

Lekcje będą prowadzone w formie zdalnej za pomocą aplikacji Teams. Co pozwoli Państwu na uczestnictwo w zajęciach z każdego miejsca na świecie. Czyż to nie praktyczne? Praca i edukacja w tym samy czasie, bez większego wysiłku przestaje być marzeniem a staje rzeczywistością .

Zajęcia obejmują zakres trzech przedmiotów które są wymagane by zaliczyć egzamin dojrzałości .Jest to j. polski, matematyka oraz język obcy, do wyboru rosyjski lub angielski. Całość kursu będzie przeprowadzona tylko w weekendy. By w ten sposób jak najmniej kolidować z Państwa życiem prywatnym czy zawodowym.

Będziemy powtarzać materiał , pracować z arkuszem i odkrywać „pewniaki” które regularnie znajdują się na egzaminach. Po tym kursie na pewno nic cię nie zaskoczy!

Zapraszamy!