Język angielski

Język angielski

Matura z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym - ambicja jest w cenie.

Jeśli dobrze znasz język angielski i poszukujesz wsparcia w zakresie przygotowania do matury z tego języka - kurs w CK EFEKT to dobry wybór.

Nasi lektorzy to doświadczeni nauczyciele, którzy na co dzień posługują się angielskim nie tylko w szkole. Nasi nauczyciele codziennie rozmawiają w języku królowej Elżbiety z osobami z całego świata.

Na co zwracamy uwagę w czasie kursu?

-Vocabulary - lots of words to be learnt. Matura rozszerzona to nowa porcja słówek, które przyswoisz sobie dzięki wytrwałej pracy pod okiem świetnych nauczycieli.

-Reading - read as much as you can. Razem przebrniemy przez każdy tekst, by wynik na Twojej maturze był on the top.

-Speaking - co prawda matura usta jest taka sama jak na podstawie, ale i tak zaskoczysz egzaminatorów i spokojnie dostaniesz 100%.

-Writing - be like Stephen King or at least good english blogger. Nauczymy Cię pisać teksty, że mucha nie siada. Zdobądź maksymalną ilość punktów i dostań się na wymarzone studia.

-Listening - focus and pass your exam. Razem znajdziemy sposób na wyciągnięcie z listeningów tego, co najważniejsze.

Zajęcia są zgodne z wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Obejmują 60 jednostek lekcyjnych. Przeprowadzamy próbną maturę, zostanie ona poprawiona i omówiona przez czynnych egzaminatorów CKE. Zapraszamy.